Centre Metal·lúrgic

Inici         Acords   Borsa de treball     Mapa web  
Recordar password
Què és

Relacions del CM

On som

La nostra missió

Objectius estratègics

Organigrama

Consell

Junta directiva

Portal de transparència

Departaments

Instal·lacions

Política de qualitat

Contacti amb nosaltres

Sol·licitud d'Associació


Objectius estratègics

Direcció Director General
Sr. Gabriel Torras
torras.gabriel@centrem.cat
Adjunta a direcció
Sra. Montse Vilanova
montse.vilanova@centrem.cat

Administració Resp. comptabilitat i finances
Borsa de treball

Sra. Cristina Encinas
comptab@centrem.cat
rrhh@centrem.cat
Administrativa
Sra. Anna Torras
anna.torras@centrem.cat
Consergeria
Sr. Pere Garcia
pedro.garcia@centrem.cat

Formació Responsable de formació
Sra. Rosa Subirana
subirana.rosa@centrem.cat
Tècnica de formació
Sra. Lourdes Capel
lourdes.capel@centrem.cat

Gabinet Tècnic Director del departament
Sr. Gabriel Torras -> Economista
torras.gabriel@centrem.cat

Departament Jurídic Director del departament
Sr. Jesús Villacorta -> Advocat
villacorta.jesus@centrem.cat
   

Consultora Metal.lúrgica Assessoria i Gestió S.L

Sra. Maite Marín
maite.marin@centrem.cat
Sra. Marta Guerrero
assessoria@centrem.cat

Promoció Internacional Director del departament
Sr. Josep Mª Campanera -> Economista
jmcampa@centrem.cat
 
Tècnica
Sra. Gemma Cano
gemma.cano@centrem.cat
Tècnica
Sra. Encarna Rubio
encarna.rubio@centrem.cat

Estratègia i competitivitat Director del departament
Sr. Ricard Rocosa -> Enginyer industrial
competitivitat@centrem.cat
 

Recursos humans Director del departament
Sr. Pere Lluis Gómez -> Consultor
recursoshumans@centrem.cat
 

Qualitat processos i producte Director del departament
Sr. Marc Santandreu -> Consultor
qualitat@centrem.cat
 

Finances Director del departament
Sr. Rafel Busom -> Consultor
dfinancer@centrem.cat
 

Màrqueting Directora del departament
Sra. Gemma Mompart
marketing@centrem.cat


Assegurances Sra. Berta Amat
assegurances@centrem.cat

Comunicació Sra. Judith Montañola
comunicacio@centrem.cat

Gremi d' electricistes Secretària del Gremi
Sra. Montse Mas
mas.montse@centrem.cat
Tècnica
Sra. Maribel Casas
elec@centrem.cat

Gremi de Tallers Secretària del Gremi
Sra. Montse Vilanova
montse.vilanova@centrem.cat
Tècnica
Sra. Judith Montañola
tra@centrem.cat

Informàtica, web i manteniment, sistemes i disseny gràfic. Anunzia
Sra. Yolanda Benítez
yolanda@anunzia.com
Anunzia
Sr. Jordi López
jordi@anunzia.com


Associats


Centre Metal·lúrgic c./ Tres Creus,66 - 08202 Sabadell - Barcelona * Telf.: 93 745 78 10 * Fax: 93 726 09 95 * Nif:G08478695 * Nota legal
L'Associació   *  Serveis   *  Informació   *  Acords   *  Borsa de treball   *  Atenció al client   *   Mapa web   *   by Anunzia