Inici         Acords   Borsa de treball  
Departaments
L'Associació · Departaments
Direcció

Director General
Sr. Gabriel Torras
torras.gabriel@centrem.cat
Adjunta a direcció
Sra. Montse Vilanova
montse.vilanova@centrem.cat
Administració

Resp. contabilitat i finances
Borsa de treball
Sra. Cristina Encinas
comptab@centrem.cat
rrhh@centrem.cat
Facturació i administració
Sra. Montse Mas
montse.mas@centrem.cat
Consergeria
Sr. Pere Garcia
pedro.garcia@centrem.cat
Administrativa
Sra. Anna Torras
centrem@centrem.cat
Formació

Responsable de formació
Sra. Rosa Subirana
esec@esec.cat
Tècnica de formació
Sra. Lourdes Capel
lourdes.capel@centrem.cat
Gabinet Tècnic

Director del departament
Sr. Gabriel Torras
torras.gabriel@centrem.cat
Gabinet Jurídic

Director del departament
Sr. Jesús Villacorta - Advocat
villacorta.jesus@centrem.cat
Consultora Metal.lúrgica Assessoria i Gestió S.L

 
Sra. Maite Marín
maite.marin@centrem.cat
 
Sra. Montse Castilla
assessoria@centrem.cat
Promoció Internacional

Director del departament
Sr. Josep Mª Campanera - Economista
jmcampa@centrem.cat
Tècnica
Sra. Gemma Cano
gemma.cano@centrem.cat
Tècnica
Sra. Encarna Rubio
encarna.rubio@centrem.cat
Estratègia i competitivitat

Director del departament
Sr. Ricard Rocosa - Ingeniero industrial
competitivitat@centrem.cat
Recursos humans

Director del departament
Sr. Pere Lluis Gómez - Consultor
recursoshumans@centrem.cat
Qualitat processos i producte

Director del departament
Sr. Marc Santandreu - Consultor
qualitat@centrem.cat
Finances

Director del departament
Sr. Rafel Busom - Consultor
dfinancer@centrem.cat
Màrqueting

Directora del departament
Sra. Gemma Mompart
marketing@centrem.cat
Energia

Director del departament
Sr. Joan Elias
energia@centrem.cat
Assegurances

 
Sra. Berta Amat
assegurances@centrem.cat
Comunicació

 
Sra. Judith Montañola
comunicacio@centrem.cat
Comercial

Responsable comercial
Sra. Eva Leguey
comercial@centrem.cat
Gremi d'electricistes

Responsable del departament
Sra. Judith Montañola
secretaria@gremielec.cat
Tècnica
Sra. Maribel Casas
elec@centrem.cat
Gremi de Tallers

Secretària del gremi
Sra. Montse Vilanova
montse.vilanova@centrem.cat
Tècnica
Sra. Judith Montañola
tra@centrem.cat
Informàtica, web i mantenimient, sistemes y disseny gràfic

Anunzia
Sr. Jordi López
jordi@anunzia.com

Socis, partners i col·laboradors
Logos corporatius
Centre Metal·lúrgic
c./ Tres Creus,66 - 08202 Sabadell - Barcelona 93 745 78 10
L'Associació    *  Serveis    *  Informació    *  Acords    *  Borsa de treball    *  Atenció al client    *   Disseny Web Sabadell

Centre Metal·lúrgic


c./ Tres Creus,66 - 08202 Sabadell - Barcelona


93 745 78 10

Mapa web
Política de galetes
Nota legal

L'Associació   *   Serveis
Informació   *   Acords
Borsa de treball   *   Atenció al client
Disseny Web Sabadell