Inici         Acords   Borsa de treball  
Departaments
L'Associació · Departaments
Direcció

Director General
Gabriel Torras
torras.gabriel@centrem.cat
Adjunta a direcció
Montse Vilanova
montse.vilanova@centrem.cat
Administració

Resp. contabilitat i finances
Borsa de treball
Cristina Encinas
comptab@centrem.cat
rrhh@centrem.cat
Facturació i administració
Montse Mas
montse.mas@centrem.cat
Consergeria
Pere Garcia
pedro.garcia@centrem.cat
Administrativa
Anna Torras
centrem@centrem.cat
Formació

Responsable de formació
Rosa Subirana
esec@esec.cat
Tècnica de formació
Lourdes Capel
lourdes.capel@centrem.cat
Tècnica de formació
Encarna Rubio
encarna.rubio@centrem.cat
Gabinet Tècnic

Director del departament
Gabriel Torras
torras.gabriel@centrem.cat
Gabinet Jurídic

Director del departament
Jesús Villacorta
villacorta.jesus@centrem.cat
Consultora Metal.lúrgica Assessoria i Gestió S.L

Montse Castilla
assessoria@centrem.cat
Miriam Miralles
cmserveis@cmserveis.com
Promoció Internacional

Director del departament
Josep Mª Campanera
jmcampa@centrem.cat
Tècnica
Gemma Cano
gemma.cano@centrem.cat
Estratègia i competitivitat

Director del departament
Ricard Rocosa
competitivitat@centrem.cat
Recursos humans

Directora del departament
Glòria Minguella
recursoshumans@centrem.cat
Qualitat processos i producte

Director del departament
Marc Santandreu
qualitat@centrem.cat
Finances

Director del departament
Rafel Busom
dfinancer@centrem.cat
Ajuts i incentius fiscals

Director del departament
Lluís Fernàndez
ajuts@centrem.cat
Comercial i màrqueting

Directora del departament
Alícia López
marqueting@centrem.cat
Energia

Director del departament
Joan Elias
energia@centrem.cat
Comunicació

 
Judith Montañola
comunicacio@centrem.cat
Comercial

Responsable comercial
Eva Leguey
comercial@centrem.cat
Gremi d'electricistes

Responsable del departament
Judith Montañola
secretaria@gremielec.cat
Tècnica
Maribel Casas
elec@centrem.cat
Gremi de Tallers

Secretària del gremi
Montse Vilanova
montse.vilanova@centrem.cat
Tècnica
Judith Montañola
tra@centrem.cat
Informàtica, web i manteniment, sistemes y disseny gràfic

Anunzia
Jordi López
jordi@anunzia.com

Socis, partners i col·laboradors
Logos corporatius
Centre Metal·lúrgic
c./ Concepció, 40 - 08202 Sabadell - Barcelona 93 745 78 10
L'Associació    *  Serveis    *  Informació    *  Acords    *  Borsa de treball    *  Atenció al client    *   Disseny Web Sabadell

Centre Metal·lúrgic


c./ Concepció, 40 - 08202 Sabadell - Barcelona


93 745 78 10

Mapa web
Política de galetes
Nota legal
Política de privacitat

L'Associació   *   Serveis
Informació   *   Acords
Borsa de treball   *   Atenció al client
Disseny Web Sabadell